Płatne praktyki w Compact Solutions

Karolina Grzechnik. Opublikowano w Praktyki

Firma Compact Solutions poszukuje obecnie dwóch studentów 4-5 roku do odbycia płatnych praktyk przy projektach z zakresu data management.

Oferta firmy:

Młodszy Programista (praktyki / praca w niepełnym wymiarze)

Zakres obowiązków:

• praca w zespole realizującym projekty z zakresu data management (bazy danych, hurtownie danych, systemy raportowania – Business Intelligence)
  • udział w realizacji innych zadań zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy (budowa infrastruktury, instalacja/konfiguracja oprogramowania)

Wymagania:

• znajomość zagadnień związanych z bazami danych i językiem SQL (tworzenie tabel, podstawowe operacje na danych)
  • dobra znajomość systemów Unix i/lub Linux
  • umiejętność programowania
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz czytanie i sporządzanie dokumentacji technicznej
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w grupie
  • ciekawość świata i chęć zrobienia czegoś interesującego i użytecznego co będzie wykorzystywane podczas codziennej pracy przez pracowników firmy po zakończeniu praktyk

Oferujemy:

• możliwość odbycia płatnych praktyk
  • pracę w młodym i dynamicznym otoczeniu
  • szkolenia z topowych technologii związanych z hurtowniami danych, bazami danych lub systemami raportowania (Business Intelligence)
  • ciekawe projekty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv w języku angielskim na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”