Zapraszamy do włączenie się we współpracę z Naszą uczelnią.

Sabre Academy II

Karolina Grzechnik. Opublikowano w Aktualności

Rusza druga edycja Sabre Academy! W związku z sukcesem pierwszej edycji, pracownicy Sabre Polska zaprezentują serię aż 14 wykładów, tym razem całościowo ujmujących proces rozwoju oprogramowania. Prowadzący wykłady podzielą się swoją wiedzą dotyczącą nie tylko nowoczesnych technik rozwoju i testowania oprogramowania, ale także informacjami na temat ról jakie pełnią w tym procesie poszczególni członkowie zespołu, m.in. analityka biznesowego, managera projektu czy architekta oprogramowania. Wykłady będą skierowane przede wszystkim do studentów informatyki, ale nie tylko, ponieważ niektóre ze stanowisk jakie będą omawiane (np. analityk biznesowy lub tester oprogramowania) nie zawsze wymagają informatycznego wykształcenia. Wszystkich chętnych zapraszamy na wykład inauguracyjny, który odbędzie się 14 listopada o godzinie 18:00 w sali IMK w budynku WIiTCh przy ul. Warszawskiej 24.

Pełna lista wykładów:

14.11. Wykład inauguracyjny Sabre Academy

28.11. Przedstawienie roli i zakresu obowiązków menedżera projektu

12.12. Zarządzanie projektami w ujęciu Agile

09.01. Techniki programowania w C++11

23.01. Przedstawienie roli i zakresu obowiązków inżyniera testów

27.02. Java - refaktoryzacja: teoretycznie, psychologicznie, praktycznie

06.03. Zwinne metodyki rozwoju oprogramowania

20.03. Zwinne testowanie

03.04. Przedstawienie roli i zakresu obowiązków managera rozwoju oprogramowania

24.04. Przedstawienie roli i zakresu obowiązków architekta oprogramowania

08.05. Przedstawienie roli i zakresu obowiązków analityka biznesowego

22.05. Automatyzacja testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla aplikacji desktopowych i nie tylko - przykłady z życia wzięte

05.06. Narzędzia i sposoby zarządzania jakością oprogramowania

12.06. Przedstawienie roli i zakresu obowiązków projektanta user experience

Podobnie jak poprzednio, wykłady poświęcone tematom stricte technicznym będą miały swój ciąg dalszy w postaci warsztatów w biurze Sabre Polska. O terminach warsztatów będziemy informować na bieżąco podczas wykładów. Wykłady są otwarte – zapraszamy!