Zapraszamy do włączenie się we współpracę z Naszą uczelnią.

Współpraca z SO-Solutions

Karolina Grzechnik. Opublikowano w Aktualności

Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki Politechniki Krakowskiej podpisał porozumienie o współpracy z firmą SO-Solutions.

Informacje o firmie:

SO-SOLUTIONS to młody zespół programistów, analityków i projektantów interakcji nieustannie dążących do kreowania innowacji. Zajmujemy się tworzeniem dedykowanego oprogramowania wspierającego biznes iprocesy operacyjne przedsiębiorstw ze szczególnym uwzględnieniem najwyższej klasy User Experience. Tworzymy także aplikacje webowe oraz zaawansowane serwisy internetowe. Posiadamy doświadczenie w zakresie budowy aplikacji dedykowanych dla takich branż jak HVAC, BMS, produkcyjna, technologiczna i innych. Głównym produktem firmy jest oprogramowanie FMS dostępne dla klientów w kilkunastu krajach świata, stosowane winteligentnych budynkach do zarządzania systemami grzewczymi.

Zapraszamy na stronę: so-solutions.pl