Zapraszamy do włączenie się we współpracę z Naszą uczelnią.

Nowoczesna symulacja i optymalizacja procesów - FlexSim w dydaktyce, badaniach, biznesie

Karolina Grzechnik. Opublikowano w Aktualności

Serdecznie zapraszamy na seminarium, które odbędzie się 20.11.12 o godz. 13:00 w sali S-1 (budynek Galerii GIL). Wykład poprowadzi dr inż. Paweł Pawlewski z Politechniki Poznańskiej. 
Temat wystąpienia:
"Nowoczesna symulacja i optymalizacja procesów - FlexSim w dydaktyce, badaniach, biznesie"

Więcej o Flexsim...

Flexsim jest narzędziem informatycznym przeznaczonym do modelowania, wizualizacji, sterowania i optymalizacji procesów. Pełniąc rolę narzędzia analitycznego o funkcjach "co-jeśli" Flexsim dostarcza licznych informacji zwrotnych dotyczących wielu proponowanych rozwiązań, które pomagają zawęzić obszar poszukiwań optymalnego wyboru. Przy pomocy realistycznych animacji graficznych oraz obszernych raportów nt. wydajności możliwa jest bardzo szybka identyfikacja problemy oraz ocena alternatywnych rozwiązań.

Flexsim jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie pakietów oprogramowania symulacyjnego dostępnych na rynku. Ścisła integracja z Microsoft C++ oraz wykorzystanie technologii OpenGL sprawiają. że Flexsim stał się standardem, z którego korzystają największe korporacje i przedsiębiorstwa przemysłowe (General Mills, Daimler Chrysler, Northrop Grumman, DHL, Michelin, FedEx, SeagateTechnologies, Pratt & Whitney, TRW i NASA).